BebekBebek EğitimiBebek Giyim

Bebek Tuvalet Eğitimi Alıştırma Külotu

Bebek Tuvalet Eğitimi Alıştırma Külotu; bebek tuvalet eğitimi alıştırma külotu annelere yardımcı olmak için üretilmiştir. Külot doğal malzemelerden yapılmalı ve çocukta alerjiye neden olmamalıdır.

Alıştırma Külotunun Faydaları

Bebek tuvalet eğitimi alıştırma külotu özellikle annelerin yükünü hafifletebilmek açısından son derece pratik ve kullanışlıdır. Bebeğinize tuvalet eğitimi vermeye başladınızsa alıştırma külotunu bu eğitimde kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Anneler doğal olarak bebeklerinin çişlerini altlarına yapmalarını istemiyorlar. Bunun yanında gezmeye gittikleri zaman, çocuğu oyun parkına götürdükleri zaman anneler bez yerine alıştırma külotlarını tercih ediyorlar. Çünkü bu durumlarda bu tür külotlar annelerin en büyük yardımcıları konumundadırlar.

bebek tuvalet eğitimi

Bebeklerde Tuvalet Eğitimi

Külot organik kumaştan yapılmalı ve kalın olmalı. Çocuğun çişinin dışarı kaçırmasına engel olmak için bel ve bacak lastikleri gerektiği derecede sıkı olmalıdır. Bazen sıkılık bebeğinizi rahatsız edebilir. Bunun ayarlamasını siz yapacaksınız. Külotun kalın olmasının sebebi ise idrarı iyice emmesidir. Bebek tuvalet eğitimi alıştırma külotlarının içleri bebeği rahatsız etmeyecek şekilde pamuklu olmalıdır. İnce yapılı olmalı ki annenin çantasında fazla yer kaplamasın. Gece uyumalarında çocuğunuz bu külotların kumaştan yapılmış olanlarını kullanabilir. Bebek tuvalet eğitimi alıştırma külotu bezlerden hoşlanmayan bebekler için birebirdir. Anneler içinde oldukça pratiktir.

İLGİLİ İÇERİK:  Bebek Yorganı
Etiketler
Daha Fazla Göster

bebek.biz.tr

Masumiyetin ve saflığın yegane kaynağı, insanlığın devamını sağlayacak tek varlık olan bebek hakkında bildiğimiz ve derlediğimiz tüm bilgileri bir sitede birleştirdik, adını da bebek.biz.tr koyduk. Eklediğimiz içeriklerle ya da bizimle ilgili olumlu ya da olumsuz her türlü düşüncenizi lütfen bize yazın. Sitemiz her türlü önerilerinizle yön belirlemekte ve belirlediği yönde en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı