Bebek

Çocuklar Tiyatrosuz Kalmasın | Kumbaravan

Kumbaravan; oyunların daha izlenebilir olması için pandemi öncesi 2019 yılı ilk aylarında, şehrinde etkinlik olmayan seyircilere, sanatı ulaşılabilir kılmak adına çalışmalara başladı ve Pandemi ile birlikte hız kazanarak hayata geçti.

‘’Sanata Destek Dijital Dönüşümle’’ projesi; kısıtlı olan salonlardaki koltuk sayısı, dijital gösterimlerle aşılarak, dip bilet fiyatı ile yüksek sayıda izleyici ile satışa sunulan biletlerden elde edilen gelirin kültür sanat kurumlarının gelişmesinde ve daha kaliteli prodüksiyonların hayata geçmesinde etkili olacağı düşünülerek hayata geçirildi.

Proje ile, oyunları 10 liradan başlayan fiyatlarla istediğiniz yerden, seans saati olmaksızın dilediğiniz zaman, uygun gördüğünüz internete bağlı cihazlardan izleyebilirsiniz. Yetişkin ve Çocuk Tiyatrosu olarak toplam 30’dan fazla oyun Kumbaravan’da şu an yayında, izleyebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki tanıtıcıyı videoyu izleyebilirsiniz:

Neden Online Çocuk Tiyatrosu?

İnternette, çocukların gelişimi için, özellikle ruh sağlıkları ve pedagojik süreçlerine uygun olmayan birçok içerik maalesef mevcut. Anne babalar bu durumdan oldukça şikâyet etmekteler. Tam bu noktada yıllardır çocuk tiyatrosu oyunları sahneleyen, tecrübeli ve kaliteye önem veren, tiyatroların sahneledikleri oyunları Kumbaravan’da gören, satın alan ve izleyen anne babalar, içeriklerin kaliteli ve çocukların hayal gücüne katkı sağladığını görünce oldukça fazla memnuniyet mesajı atmakta ve tüm oyunları çocuklarına izletmeyi istemekteler.

neden-online-cocuk-tiyatrosu

Dikkat Edilmesi Gerekenler

En önemli unsur yaş sınırı, oyunlara bilet satın almadan önce, mutlaka yaş sınırını kontrol etmelisiniz, eğer yazmıyorsa iletişime geçerek mutlaka sormalısınız. Hatta bir adım daha öteye giderek öncesinde mutlaka ya oyunu ya da oyundan görüntüleri izlemeniz harika olur.

Kumbaravan’da yer alan tüm oyunlara ait bilgiler, konusu, fotoğrafları, tanıtım videosu, yaş sınırı mutlaka yazmaktadır. +2 yaştan başlayan oyunlardan, aile oyunu olan Karagöz oyunları ile ailece izlenebilecek oyunlara kadar geniş bir yaş sınırında izlenebilmektedir. Bu doğrultuda çocuğunuz kaç yaşında ise ona uygun oyunu seçmeniz faydalı olacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:  Bebeğiniz için Kullanabileceğiniz 10 Mobil Uygulama

dikkat-edilmesi-gerekenler-kumbaravan

Hemen İzlemek için

https://www.kumbaravan.com.tr adresine giderek oyununuzu seçmeniz ve size özel 01 Mart 2021’e kadar geçerli indirim kodunuzu: B2021 sepet ya da ödeme sayfasında Kampanya Kodu bölümüne yazarak, ilk oyununuzda %10 indirimle satın alabilir dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

kumbaravan-online-tiyatro-izle

 


Source link

Daha Fazla Göster

bebek.biz.tr

Masumiyetin ve saflığın yegane kaynağı, insanlığın devamını sağlayacak tek varlık olan bebek hakkında bildiğimiz ve derlediğimiz tüm bilgileri bir sitede birleştirdik, adını da bebek.biz.tr koyduk. Eklediğimiz içeriklerle ya da bizimle ilgili olumlu ya da olumsuz her türlü düşüncenizi lütfen bize yazın. Sitemiz her türlü önerilerinizle yön belirlemekte ve belirlediği yönde en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı