Bebek

En İyi 7 Baston Puset Tavsiyesi ve Yorumları

Baston pusetler, bebekleri gün geçtikte büyüyen annelerin tercih ettiği daha az yer kaplayan, hafif, kolayca taşınabilen ve katlanabilen bir araç gereç listeleri arasında.

Eğer bir baston puset alacaksınız ve henüz karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz.  Hangisini alacağına bu yazıyı okuduktan sonra kolayca karar verebileceksiniz. Sizler için en iyi 10 baston puseti derledik.

Haydi okumaya başlayalım. 🙂

 • Hamilton X1 Bebek Arabası

             hamilton-x1

  Hamilton X1 Bebek Arabası gerek tasarımı gerek de özellikleri ile ebeveynlerin en gözde modellerinden birisi. Beklediğiniz çoğu özellik Hamilton’da mevcut. Otomatik olarak katlanabiliyor. Kabin boyu ölçüleri ile çok az yer kaplıyor. 4 tekerleğinde de süspansiyon sistemi bulunuyor.

  3 kademe yatış açısı var ve bu sayede tamamen yatış pozisyonuna gelebiliyor. Ayarlanabilir ayak desteği bulunuyor. 20 kg’ye kadar taşıyabiliyor. Bu özelliklerinin yanında da sizlere maksimum konfor sunuyor. Daha ne yapsın?🙂

  Kullanan ebeveyn yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik:

     hamilton-x1-yorumlar      hamilton-x1-tavsiye-ve-yorum

  Hamilton Bebek Arabalarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/search?text=hamilton&currencyCode=TRY&list=Search

 • baby plus Rocket Baston Puset

                baby-plus-rocket-baston-puset         baby-plus-rocket

  baby plus Rocket Baston Puset‘in sırt kısmı tek elle ayarlanabilir, 4 farklı yatış pozisyonu ile bebeğinizin hem rahat bir şekilde oturmasına hem de rahat bir şekilde uyumasına olanak sağlar. Katlandığında, kendiliğinden kilit mekanizması sayesinde güvenli bir şekilde taşınır ve baston şeklinde kapanır, çok az yer kaplar.

  Hem hafif hem de portatiftir. Tutma kolları yumuşak ped ile kaplıdır. Hem ebeveyn hem de bebeği düşünülerek tasarlanmış olması bizi çok mutlu ediyor.

  Tente üzerindeki transparan penceresi ile bebeğinizi rahat şekilde kontrol edip beraber eğlenceli gezmelere çıkabilirsiniz. 🙂

  Dilerseniz ebeveyn yorumlarını inceleyebilirsiniz:

  baby-plus-rocket-yorum   baby-plus-rocket-ebeveyn-yorumu

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/baby-plus-rocket-baston-puset-p-byp-bt1106g/

 • Joie Nitro LX Baston Bebek Arabası

           joie-nitro       joie-nitro-lx-baston-puset

  Joie Nitro LX Baston Puset,tam yatan sırt açısı ile doğumdan itibaren kullanılabilen şık ve hafif bir baston bebek arabası. 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Sabitlenebilir ön tekerlekler sağa ve sola 360° dönebilir. Tüm tekerlekler süspansiyonlu olduğundan dolayı pürüzlü yollarda daha rahat bir sürüş sağlar. Altında bebeğinizin eşyalarını koyabileceğiniz geniş bir sepeti de mevcut.

  Çok kademeli ayarlanabilir sırt desteği ve bacak desteği sayesinde bebeğiniz rahat eder. Ayarlanabilir ve sökülebilir tentesi ayrıca bebeğinizi görmeniz için pencereye sahiptir.

  Ergonomik ve içe doğru kıvrık kolları sayesinde sürüş rahatlığı verir. Beş nokta emniyet kemeri sayesinde bebeğin kaymasını engeller. Tek hareketle kullanılan arka fren ayakkabılarınızı da korur. Alabileceğiniz en kullanışlı baston puseti modellerinden birisi.🙂

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/joie-nitro-lx-baston-bebek-arabasi-p-joi-s1036bachr00/

   

 • Maclaren Quest ARC 2019 Baston Bebek Arabası

         maclaren-guest-baston-bebek-arabasi    maclaren-guest-baston

  Maclaren Quest ARC 2019 Baston Bebek Arabası tasarımı ve renkleri ile bizim gönlümüzü çaldı. 🙂 Maclaren’in tüm yeni koleksiyonu, ağırlığı azaltmak, ergonomiyi geliştirerek stil kazandırmak için mükemmelliğe uyarlanmış köklü değişiklikler içermektedir.

  Özel tasarlanmış tente kademeli olarak ekstra açılır. İç kısmındaki bölüm istendiğinde açılarak zararlı ışınlara karşı 50 faktör koruma sağlar. Tek ayakla kontrol edilen fren sistemi mevcuttur.
  Tek teker kullanılmıştır ve böylece aerodinamik hale getirilmiştir.

  Bu modelde ebeveynlerin en çok istediği hafif ve konforlu olması özelliği, modelin en öne çıkan özelliklerinden biri. 4 kademeli ayarlanabilir sırt desteği, istendiğinde tam düz hale gelerek bebeğinize büyük konfor sunuyor. Gözetleme cebi ile bebeğinizle iletişim kurabiliyorsunuz. Askısı sayesinde de kolayca omzunuzda taşıyabileceksiniz.

  Bizi kararsız kılan tek özelliği fiyatının diğer seçeneklere göre biraz daha yukarıda olması. Fakat fiyatına değeceğinden şüphemiz asla yok. 🙂

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/maclaren-quest-arc-2019-baston-bebek-arabasi-p-mac-wd1g270422004/

   

 • Chicco Liteway 3 Baston Bebek Arabası

  chicco-liteway-3-baston-bebek-arabasi          chicco-liteway-baston-bebek-arabasi

  Listemizde yer vermek istediğimiz bir diğer baston bebek arabası: Chicco Liteway 3 Baston Bebek Arabası!

  Günlük gezilerinizde size eşlik edecek fonksiyonel ve modern bir puset. Liteway, konfor ve özgürlük içinde seyahatler için gereken tüm özellikleri ve aksesuarları sunuyor. Çevik hareket edebilmenizi sağlar, aynı zamanda şehrin dar yollarında da kullanım için idealdir. 22 kg’ye kadar kullanılabilir. Çok hafif bir pusettir, ön tekerlekleri sayesinde kolay sürülür.

  Koltuk geniş ve ferahtır. Sert sırtlık bebeğe doğru desteği sağlarken, omuz destekleri ve bacak arası kemeri çocuğunuzu konforlu ve güvenli bir şekilde sarar. Ön bar desteklidir ve pusetle birlikte katlanabilir. Sıcak aylarda tente tek hareketle, fermuarı açılarak güneşliğe dönüşür, ek olarak ışıktan da koruma sağlar. Yağmurluk, yağmurlu günlerde bile puseti kullanmanıza imkan sağlar. Kullanan herkes bu ürünü tavsiye ediyor.🙂

   chicco-yorumu chicco-liteway-yorum

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/chicco-liteway-3-baston-bebek-arabasi-p-chi-080795004/

   

 • baby plus Taxi Baston Puset

        baby-plus-taxi-baston      baby-plus-taxi-baston-puset

  Sıradaki önerimiz yine baby plus’tan! baby plus Taxi Baston Puset, hem uygun fiyatlı hem de rahat… Tam da istediğiniz gibi. 🙂

  Doğumdan itibaren kullanılabilen baby plus Taxi Baston Puset 3 pozisyonlu tam yatabilen sırt ayarına sahip. Tam kapabilen rüzgarlıklı tente ve ekstra pedli oturma ünitesi mevcut. Ön tekerlekleri sağa ve sola 360° dönebilmektedir. 15 kg taşıma kapasitesi vardır. Uygun fiyatlı ve işinizi görecek bir puset arıyorsanız bizden size tavsiye!

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/baby-plus-taxi-baston-puset-p-byp-sa7002/

   

 • Joie Brisk LX Baston Bebek Arabası

    joie-brisk-lx-baston-bebek-arabasi    joie-brisk-baston-bebek-arabasi

  Joie Brisk LX Baston Bebek Arabası önerilerimiz arasında yerini aldı. Benzerlerinden farklı, tek elle katlanabilen fonksiyonel ve ekonomik bir baston bebek arabasıdır. Tam yatma özelliği ile doğumdan itibaren üç yaşa kadar rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda travel set olarak kullanma imkanı sağlar. Arkalar iki önler tek tekerlekli olduğu için müthiş bir sürüş rahatlığına sahip bir üründür.

  Sırt kısmı 5, ayak kısmı 3 kademe ayarlanabilir. Kumaşları kolay sökülür ve 30 derecede veya elde yıkanabilir Tentenin üst kısmında bulunan pencere ile bebeğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Emniyet kemerleri sayesinde güvenlidir. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz baston pusetler listemize girmiştir.🙂

  Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  https://www.e-bebek.com/joie-brisk-lx-baston-bebek-arabasi-p-joi-s1102gcdnz000/

  “En İyi 10 Ana Kucağı, Tavsiyesi ve Yorumları” Konulu yazımızı okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  En İyi 10 Ana Kucağı, Tavsiyesi ve Yorumları:  https://www.bebek.com/en-iyi-10-ana-kucagi/


 • Source link

  İLGİLİ İÇERİK:  Bebeklerimizi koronadan nasıl koruyabiliriz? - Bebek.com

  bebek.biz.tr

  Masumiyetin ve saflığın yegane kaynağı, insanlığın devamını sağlayacak tek varlık olan bebek hakkında bildiğimiz ve derlediğimiz tüm bilgileri bir sitede birleştirdik, adını da bebek.biz.tr koyduk. Eklediğimiz içeriklerle ya da bizimle ilgili olumlu ya da olumsuz her türlü düşüncenizi lütfen bize yazın. Sitemiz her türlü önerilerinizle yön belirlemekte ve belirlediği yönde en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu