Bebek

En İyi 7 Bebek Bezi Tavsiyeleri ve Yorumları

 • baby me Bebek Bezi

  baby-me-aloe-vera-bebek-bezi

  Bizim listemizin 1 numarasında yumuşacık ve sızdırmaz baby me Bebek Bezi yerini aldı! Hassas bebek ciltlerine doğal bir dokunuş sağlayan baby me Bebek Bezleri hem kalitesi hem de uygun fiyatıyla ebeveylerin gözdesi olan bir marka.

  Yumuşak üst yüzeyi sayesinde sıvıyı yerinde hapsederek cildin 12 saat kuru kalmasını sağlayan baby me Bebek Bezleri, kremli iç yüzeyi sayesinde de tahriş, pişik ve kızarıklık oluşumunu ve sıvı kaka bariyeri ile belden sızmaları önlemeye yardımcı oluyor.

  baby me Bebek Bezlerin Aloe Vera içerikli bir seçeneği de bulunuyor. Üstelik deneyen annelerin 10’da 9’u öneriyor. Sizlerle deneyen yorumlarını paylaşmadan önce baby me Aloe Vera Özlü Bebek Bezinin doğal ve çok ekonomik olduğunu vurgulamadan geçemeyeceğiz. 😊

  baby-me-aloe-vera-yorum  baby-me-bez-yorum

  E, yeri gelmişken baby me Külot Bezlerinden de bahsetmeyelim mi?😊 Deneyen ebeveyn yorumlarından gördüğümüz üzere rahatına düşkün bebekler için en uygun tercih baby me Külot Bezler!

  Özellikleri ise son derece mükemmel diyebiliriz.

  • Esneyebilen bacak ve bel bölgesi.
  • Yanlarından yırtılarak açılabilir ve kolay katlanır.
  • Kolay giydirilip çıkarılabilir.
  • İç yüzeyi paraben, renklendirici ve parfüm içermez.
  • Sevimli desenleri ile bebeklerin dikkatini çeker.

  baby me markasına ait tüm bebek bezlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

  baby me Bebek Bezleri: https://www.e-bebek.com/bez-mendil-baby-me-c3737_b1937/

 • Prima Bebek Bezi
  prima-bebek-bezi prima-premium-care

   

  Bebek bezi denince akla ilk gelen markalardan birinin Prima olduğuna biz de sizin gibi katılıyoruz.😊 Şimdi anne ve babaların güvenini kazanmış bu markanın bezlerinin özelliklerine sizler için biraz değinelim.

  Sizler ebeveyn olarak bebeğinizin cildi için temiz havanın önemini biliyorsunuz, bu nedenle bazen bebeğinizin bezsiz dolaşmasına da müsaade edebiliyorsunuz. Prima Bebek Bezleri ise hava kanalları sayesinde tam da bu ihtiyacınızı karşılamak için var. Hava kanalları bezin içinde havanın serbestçe dolaşabilmesi için alan yaratıyor. Bu sayede bebeğinizin altı gece boyu nefes alıyor ve sabah uyandığında kuru kalmasına yardımcı oluyor.

  Bunların yanında ise, emici ve pamuk gibi yumuşak yapısı, esnek yan bantları, ekstra kuru tabakası, ekstra gece emiciliği ile sizlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir marka. Bakalım deneyenler ne söylemiş;

  prima-deneyen-ebeveyn-yorum   

  Prima markasına ait tüm bebek bezlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

  Prima Bebek Bezleri: https://www.e-bebek.com/bebek-bezleri-prima-c10111_b430/

 • Molfix Bebek Bezi

  bebek-bezi-molfix         molfix-bebek-bezi

  Fiyat olarak ortalamanın biraz daha üzerinde olan molfix Bebek Bezleri ince yapısı ve emiciliği ile öne çıkıyor. Bebekler kalın bezler ile rahat edemiyor. Bu herkes tarafından bilinen bir gerçek. İnce yapılı bezler her zaman daha tercih edilebilir. O yüzden listemizde molfix bebek bezlerine gönül rahatlığıyla yer verdik. Türkiye’de ilk ve tek elastik gövde ve yan bantları sayesinde ebeveynlerin de tercihlerinin başında gelebilecek bir marka.

  Prematüre bebekler için de molfix onlara uygun beden ve ebatlarda üretim sağlıyor. Yenidoğan için uygun, hem yumuşaklığı  hem de esnekliğiyle ebeveynlerin gönlünü çalan bu bebek bezinin bir de deneyen yorumlarına bakalım:

  molfix-bebek-bezi-deneyen-yorum

  Molfix Bebek Bezlerine kolayca ulaşmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.e-bebek.com/bebek-bezleri-molfix-c10111_b587/

 • Sleepy Bebek Bezi

  sleepy-bebek-bezi   sleepy-2li-jumbobebek-bezi

  Bez seçimi yaparken verdiğiniz her karardan bebeğinizin çok etkileneceğini unutmayın. Kolayca seçim yapabilmeniz için şimdi sıra Sleepy Bebek Bezlerini anlatmaya geldi!

  Sleepy Bebek Bezleri saf, doğal ve organik içeriğiyle miniklerin hassas ciltleri için çok uygun. Kuruluğu artıran organik pamuk lifleri, doğal bambu özlü gelişmiş emici bölge ve yumuşacık dış yüzeye sahip oluşu ile bebekler Sleepy Bebek Bezlerinin içinde rahat ve özgürce hareket edebilecekler. Anneler Sleepy Bebek Bezlerinin yenidoğan bebeklere boyut olarak daha uygun olduğunu düşünüyor.

  sleepy-deneyen-anne-yorumlari    sleepy-deneyen-anne-yorum

  Sleepy Bebek Bezlerine kolayca ulaşmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz : https://www.e-bebek.com/bebek-bezleri-sleepy-c10111_b4648/

 • Canbebe Bebek Bezi

  canbebe-bebek-bezi-jumbo  canbebe-ultra-avantaj-paketi

  Canbebe hem ebeveynin hem de bebeğin mutluluğunu düşünen markalardan birisi. Uzmanlar tarafından bebeğinize en iyi bakımı ve rahatlığı sunmak için geliştirilmiş bezleri ile yepyeni özelliklere sahip.

  Patentli emici ve dağıtıcı kanalları sayesinde sıvıyı hemen emer ve beze dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar. Hızlıca kurumasıyla da ebeveynlerin gönlünü çalar. 😊

  Sadece yeni Canbebe Bebek Bezlerinde bulunan patentli ön ve arka bariyerli kilit sistemi, eşsiz yapısı sayesinde sızmalara karşı ekstra koruma sağlar. BPA, paraben ve parfüm içermeyen Canbebe Bebek Bezlerinden ebeveynler çok memnun! Fiyat ve performans bakımından ebeveynlerin tercih ettikleri markalar arasında yer alıyor. Dilerseniz biraz deneyen ebeveynler Canbebe Bebek Bezleri hakkında nasıl yorumlar yapmış, bunları inceleyelim:

  canbebe-ebeveyn-yorum 
  canbebe-bez-ebeveyn-yorumu 
  Canbebe Bebek Bezlerine şans vermek istiyorsanız, ürünlere kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.e-bebek.com/bebek-bezleri-canbebe-c10111_b513/

 • Evy Baby Bebek Bezi

  evy-baby-bebek-bezi-3 evy-baby-bebek-bezi-6

  Evy Baby Bebek Bezleri kaliteli özellikleriyle listemizde yerini aldı. Bebeğinizin hassas cildine uygun yapısıyla hem rahat etmelerini sağlarken bir yandan da onlara hareket özgürlüğü sunuyor. Yumuşak üst yüzeyi, nefes alabilen pamuksu dokusu, ikili sızdırmazlık kalkanı, süper emici kristalleri ve boydan boya emici bölgesiyle bir bebek bezinden beklediğiniz birçok özelliğe sahip. Üstelik pişik yapmaması da Evy Baby Bebek Bezlerinin en sevilen özelliklerinden birisi.

  Patentli Flexdry özelliği ile sıvıyı hızlıca emmesi ve kuruluk sağlaması sebebiyle bebekler ıslaklık hissinin verdiği rahatsızlığı yaşamayacak. Biz üründen bu kadar bahsetmişken bir de deneyen ebeveynler Evy Baby Bebek Bezleri hakkında neler demiş bunlara bakalım:

  evy-baby-deneyen-yorumu
  evy-baby-ebeveyn-yorumu
  evy-baby-bebek-bezi-ebeveyn-yorumu

 • Goon Bebek Bezi

  goon-bebek-bezi-2  goon-külot-bebek-bezi

  Goon Bebek Bezlerini size biz anlatmak istemiyoruz. Siz bu bezleri direkt deneyen kişilerden öğrenmek ister misiniz? 😊 Haydi yazımızı okumaya devam edin ve görün, bakalım ebeveynler Goon Bebek Bezleri için neler diyor:

  goon-bebek-bezi-deneyen-yorumu
  goon-bebek-bezi-ebeveyn-yorum
  goon-bebek-bezi-yorum
  Kısaca bahsedecek olursak; Goon Bebek Bezleri üst yüzeyindeki yuvarlak yastıklar arasında kalan kanallar sayesinde sıvıyı hızla emer ve ultra kuruluk sağlar. Bu özelliği ebeveynlerin en sevdiği özelliklerden birisi. Hava akışı sağlayan gözenekli dokusuyla bebeğinizin cildini korur ve yumuşacık iç/dış yüzeyi ile bebeğinizin cildini pamuk gibi sarar.

  Bez ıslandığında renk değiştirerek bezin değiştirme zamanını da göstermiş olur. Esnek yapısı sayesinde ise ciltte iz ve kızarıklık oluşmasına engel olur, minikler de rahatlıkla eğlencesine bakabilir! 😊

  Goon Bebek Bezlerine kolayca ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.e-bebek.com/bez-mendil-goon-c3737_b7575/

  Dilerseniz “Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 6 Pişik Kremi” Konulu yazımızı okuyabilir, en iyi pişik kremlerini öğrenip pişik derdine son verebilirsiniz.

  Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 6 Pişik Kremi: https://www.bebek.com/deneyen-anne-yorumlariyla-en-iyi-6-pisik-kremi/


 • Source link

  İLGİLİ İÇERİK:  Epiduralli Sezaryen Doğum Nasıl Olur?

  bebek.biz.tr

  Masumiyetin ve saflığın yegane kaynağı, insanlığın devamını sağlayacak tek varlık olan bebek hakkında bildiğimiz ve derlediğimiz tüm bilgileri bir sitede birleştirdik, adını da bebek.biz.tr koyduk. Eklediğimiz içeriklerle ya da bizimle ilgili olumlu ya da olumsuz her türlü düşüncenizi lütfen bize yazın. Sitemiz her türlü önerilerinizle yön belirlemekte ve belirlediği yönde en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu